ДНЗ с.КОСТИЛІВКА

Історія

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАШОГО САДОЧКА ТУТ               ->> /uploads/editor/6023/439973/sitepage_9/files/prezentaciya_dnz_s__kostilivka.ppt
ІСТОРІЯ ДНЗ

Дошкільний навчальний заклад  ДНЗ с.Костилівка є державним закладом с.КОСТИЛІВКИ. Введений в експлуатацію 15.05.1964 року.
     В ДНЗ функціонує РІЗНОВІКОВА група. Режим роботи закладу 10.5 годин.
Педагогічний колектив ДНЗ  здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Конституції України, Положення про дошкільний навчальний заклад, Статуту ДНЗ та ін. нормативно-правових документів в галузі освіти.
Колектив дошкільного закладу втілює в життя державну політику в сфері освітньої діяльності. Організація освітньо-виховного процесу підпорядкована основним вимогам Базового компоненту дошкільної освіти України, державній Базовій програмі розвитку, виховання, навчання дошкільників «Українське дошкілля» та « Впевнений старт».

В садочку створено всі умови для того, щоб він став для його вихованців другою рідною домівкою, де їх люблять, поважають, розуміють, радіють кожному їхньому відкриттю.
Головним завданням садочка є створення необхідної атмосфери для фізичного та психічного розвитку дітей, виховання та навчання на високому рівні, розкриття їх природних  нахилів, здібностей, обдарованості.

Для того, щоб малечі було цікаво пізнавати навколишній світ з усіма його таємницями та загадками, рости вихованими і розумними дітьми, вихователі у своїй роботі використовують нові сучасні методи та технології. Педагоги  перебувають у постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, спрямованого на розвиток особистісно-орієнтовної моделі виховання.

Працівники дошкільного навчального закладу впевнені, що його вихованці пронесуть через усе життя ті зерна добра, ласки, турботи, які одержали в дитячому садку.